Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 133

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар

«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наш час

artkomari.ucoz.ru - Мистецькі новини Буковини
Неділя, 19.11.2017, 10:51
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2011 » Березень » 6 » "Нові імена"-2011. Обласний фінальний тур розпочато!
11:51
"Нові імена"-2011. Обласний фінальний тур розпочато!
Традиційна для початку березня подія в культурному житті Буковини стартувала у культурно-мистецьких закладах Чернівців. Юні музиканти, композитори, поети, художники, майстри декоративно-прикладного та народного мистецтва через обласний відбірковий тур виборюватимуть право представляти рідний край у фінальній частині щорічної Всеукраїнській мистецькій програмі «Нові імена».
 
   Вже вп’ятнадцяте обласна виставка-конкурс за програмою «Нові імена» експонується в Чернівецькому художньому музеї. Безперечно, для юних митців це має бути стимулом для подальших творчих успіхів, адже представляти власні роботи в головному мистецькому храмі Буковини є надзвичайно престижним і, безумовно, вже є підтвердженням того, що учасник виставки багато зробив для потрапляння в обласний фінал конкурсу і його твори зможуть побачити численні відвідувачі музею. Нагадуємо, що програму «Нові імена» було започатковано управлінням культури Чернівецької ОДА та обласним відділенням Українського фонду культури, і щорічно відбувається за сприяння відділів у справах сім’ї та молоді і культури Чернівецької міської ради, Обласної організації Всеукраїнської музичної спілки та Фонду ім. Н. Яремчука, а також учбово-методичного центру культури Буковини.
 
   Участь у фінальній обласній частині програми приймають представники одинадцяти художніх шкіл області, гуртка живопису Центру естетичного виховання дітей та юнацтва «Юність Буковини» і Арт-студії «Музеум» Чернівецького обласного художнього музею. Цього разу на виставці експонуються роботи рекордної для Буковини кількості юних митців-фіналістів. Це - близько 200 творів живопису, графіки, декоративно-прикладного та народного мистецтва тридцяти учасників (130 творів образотворчого та 65 – декоративно-прикладного мистецтва).
 
   Журі виставки відбудеться 9 березня і визначить переможців цієї обласної виставки-конкурсу в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво», які представлятимуть Чернівецьку область у загальноукраїнському фіналі в Києві та візьмуть участь у заключному концерті переможців обласної програми «Нові імена». Імена переможців та призерів дивіться у наступних публікаціях на нашому сайті.
 
Альберт Комарі
 
СКЛАД УЧАСНИКІВ
 
Луцюк Андрій, 14 р. (Художня школа ім. В. Івасюка м. Чернівці), керівник – Н. Волошина, олія, гуаш
Цугуй Анастасія, 14 р. (Художня школа ім. В. Івасюка м. Чернівці), керівник – І. Каленик, гуаш
Божовська Анастасія, 14 р. (Художня школа ім. В. Івасюка м. Чернівці), керівник – І. Каленик, гуаш
Попова Тіна, 14 р. (Художня школа ім. В. Івасюка м. Чернівці), керівник – В. Готинчан, акрил
Морарь Анна (Герцаївська ХШ), керівник – Д. Сонік, гуаш
Жар Іван (Герцаївська ХШ), керівник – Г. Андронік, гуаш, пастель, акварель
Безушко Альона, 14 р. (Глибоцька ХШ), керівник – Л. Тодорюк, гуаш
Білан Валентин, 13 р. (Глибоцька ХШ), керівник – А. Сілантьєва, гуаш
Слободян Іванна, 14 р. (Заставніська ХШ), керівник – М. Стрілецька, колаж, тісто, акварельні олівці
Ніцак Яна, 9 р. (Кельменецька ХШ), керівник – Ю. Караван, мішана техніка
Базюк Каріна, 16 р. (Кельменецька ХШ), керівник – В. Беженар, кераміка
Максименко Сніжана, 12 р. (Кельменецька ХШ), керівник – М. Гебрін, ткацтво
Чернявський Євген, 16 р. (Кіцманська ХШ), керівник – Б. Гордей, акварель
Моргоч Каріна, 14 р. (Кіцманська ХШ), керівник – Г. Мороз, розпис н керамічній плитці
Біблюк Костянтин, 14 р. (Кіцманська ХШ), керівник – І. Чорнявська, гобелен, авторська техніка
Липовик Андрій, 14 р. (Новоселицька ХШ), керівник – В. Теуту, гуаш
Кера Анжела, 15 р. (Путильська ХШ), керівник – К. Гаврилюк, ляльки-мотанки
Антофій Анжела, 15 р. (Путильська ХШ), керівник – Т. Ковальчук, туш, гуаш
Бурлака Олена, 12 р. (Сокирянська ХШ), керівник – В. Гонца, гелева ручка
Саламатіна Альона, 12 р. (Сокирянська ХШ), керівник – В. Ярова, ляльки-мотанки
Олійник Дарія, 14 р. (Сторожинецька ХШ), керівник – С. Побережна, батік
Білоцерківська Ольга, 14 р. (Сторожинецька ХШ), керівник – С. Побережна, розпис на кераміці
Кваснеська Валерія, 13 р. (Хотинська ХШ), керівник – З. Піхут, гуаш
Іванюк Андрій, 11 р. (Арт-Студія «Музеум» м. Чернівці), керівник – О. Михайленко, акрил
Бодян Юлія, 8 р. (ЧОЦЕВ «Юність Буковини» м. Чернівці), керівник – Л. Куваєва, пастель, акварель
Брюхович Дарія, 7 р. (ЧОЦЕВ «Юність Буковини» м. Чернівці), керівник – Л. Куваєва, акрил
Данильченко Анна, 6 р. (ЧОЦЕВ «Юність Буковини» м. Чернівці), керівник – Л. Куваєва, пастель, акварель
Гарбар Анастасія, 7 р. (ЧОЦЕВ «Юність Буковини» м. Чернівці), керівник – Л. Куваєва, пастель, акарель
Кошман Вікторія, 9 р. (ЧОЦЕВ «Юність Буковини» м. Чернівці), керівник – Л. Куваєва, пастель, акварель
Переглядів: 789 | Додав: alberto | Теги: Нові імена, виставка-конкурс, художні школи, Чернівецький художній музей, дитяча та юнацька творчість | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: